home
Menu

home » O nas

O nas

zapisz się sign_up

Właścicielem portalu Greencommunities.pl jest Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych.
Fundacja prowadzi Forum Innowacyjnego Transportu (FIT). Forum zrzesza przedstawicieli przemysłu (producentów samochodów i autobusów), energetyki oraz władz samorządowych i rządowych a także przedstawicieli Parlamentu, którzy są zainteresowani rozwojem elektryfikacji transportu kołowego w Polsce.

Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych jest wiodącym think-tankiem w zakresie elektromobilności w Polsce. W pracach analitycznych dotyczących rynku samochodów elektrycznych współpracuje z najbardziej renomowanymi ośrodkami analitycznymi na świecie, między innymi z Cambridge Econometrics.

Fundacja jest również aktywnym uczestnikiem dyskusji na temat przyszłości sektora transportu samochodowego w Europie, będą członkiem następujących inicjatyw: Platform for electromobility, The Electrification Alliance and Clean Buses Deployment Initiative. 

Portal szkoleniowy Greencommunities.pl został założony w 2013 roku przez Polski Oddział Fundacji Green Cross, prowadzonej przez Dominikę Kulczyk. Od lipca 2017r. Portal należy do Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych. www.fppe.pl

Koordynatorem Projektu jest Jacek Mizak
Adres mailowy: